Talip BAYRAM
Talip BAYRAM
Talip Bayram yazılarıyla GÜNCEL ANALİZ'de...
23 Mayıs 2019 Perşembe / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Talip Bayram Kimdir?
Gazeteci - Yazar
 
Siirt' lidir. Marmara Üniversitesinden 1991 Yılında mezun olmuştur. Medya, Otomotiv, Pazarlama, Sigorta, Hazır Giyim Tekstil ve Restoran sektörlerinde üst düzey yöneticilikler yapmıştır. Hyundai Asgüngüzler Genel Müdürlüğü, Hürriyet Gazetesi Satış Pazarlama Grup Müdürlüğü, Çift Geyik Karaca Giyim Kurumsal İletişim Direktörlüğü yaptığı görevler arasında. Gastronomi alanında ise Kübban Gaziantep Mutfağı Restoranlarında Genel Müdürlük görevinde bulunmuştur. Daha sonra kısa bir müddet İstanbul Başakşehir’de Osmanlı Saray Mutfağı alanında faaliyet gösteren çok büyük bir Restoran da İşletme Müdürlüğü yapmıştır.
 
Halen, Gastronomi, İletişim ve Marka alanında Danışmanlığının yansıra,  Günlük çıkan Analiz Gazetesinde ve Milliyet Favori Lezzetler Gazetesinde Gastronomi alanında yazılarına devam etmektedir.
Güvenilir Ürün Platformu icra kurulu, Ekonomi Gazetecileri Derneği ve Lezzet Yazarları Derneği üyelikleri bulunmaktadır.
 
Talip Bayram
Journalist Author
 
He is From Siirt.  He graduated from Marmara University in 1991. He has held senior management positions in Media, Automotive, Marketing, Insurance, Ready-to-Wear Textile and Restaurant sectors. Hyundai Asgüngüzler General Directorate, Hürriyet Newspaper Sales Marketing Group Manager, Çift Geyik Karaca Giyim Corporate Communications Director. In the field of gastronomy, he served as the General Manager of Kübban Gaziantep Cuisine Restaurants. After a short period of time, he worked as a manager of a very large restaurant operating in the field of Ottoman Palace Cuisine in Basaksehir, Istanbul.
 
He still works as a Consultant in Gastronomy, Communication and Branding, and in the field of Gastronomy in a daily newspaper and Milliyet Favori Lezzetler Newspaper.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.