Barış SULUHAN
Barış SULUHAN
Muhalefetlik yapın saygısızlık değil!!!
16 Temmuz 2018 Pazartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
24 Hazirandaki Cumhurbaşkanlı Seçimi'ni kazanan Recep Tayyip ERDOĞAN, TBMM'de 9 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00'da yeminini etti.
 
Yeminin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş töreni düzenledi.
 
Törene yurt dışından 22 Devlet başkanı,28 ülke üst düzey isim,uluslar arası örgütlerin temsilcileri ,devlet başkanları ve başbakanları katıldı.
 
Buraya kadar herşey gururverici ve yurt dışına karşı bir gövde gösterisi fakat atladığımız öyle bir rezil durum varki meğerse bu gururverici tablodan rahatsız olan içimizdeki hainlerde varmış aslında bildiğimiz ama bu kadarda değillerdir demek istediğimiz bir durum; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın yemin töreninde TBMM de bulunan vekillerin ve konukların tüzük gereği ayağa kalkmaları gerekirken mehalefet partilerini başkan ve vekilleri her zamanki küstahlıklarını yaparak kendilerini tüm dünyaya rezil etmeyi Maalesef yine başardılar (chp,hdp,iyi parti..) bu saygısızlık halkın gözünde ERDOĞAN'a değil TBMM'ne yapılmış bir saygısızlık ve hadsizliktir.
 
Bu yüce millet sizlere ülkenin geleceğine yararınız olsun iktidarın gözünden kaçanları görmeniz yapacağı yanlışları engellememiz yapılan olumlu tüm projolere destek vermeniz için oy veriyor muhalefet demek her yanlışa yanlış diyebilmek her doğruyada doğru diye bilmektir dünyanın heryerinde bu böyledir kötü muhalefet iktidar olamaz tarihte günü geldiğinde sizleri çok ağır bir şekilde yargılar çünkü 81 milyonun vebalini taşıyorsunuz.
 
Atatürkçüyüz diyenlere duyrulur kime saygısızlık yaptığınzı iyi düşünün yüce meclisin ilk kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK tür.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Arda SULUHAN 4 Ekim 2018
Siyasetçilerin örnek alması gerken bir yazı olduğunu düşünüyorum.