clubfamilia2021


Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan: Biz yönetime geleceğiz
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan: Biz yönetime geleceğiz
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 28 Ocak 2021
İşte detay...
Türkiye'nin marka isimlerinden, şehrin sevilen simalarından Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, Akdeniz İlçe Başkanlığı'na Akın Alkaç'ı atadı. Mazabata takdiminin ardından konuşan İl Başkanı Ferruh Doğan, “Sağcı solcu diye bakmayacağız hepimiz, toplumun her kesimiyle sımsıkı kucaklaşacağız” dedi. 
 
Genel Başkanlığını Mustafa Sarıgül'ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi teşkilatlanmaya tüm hızıyla devam ediyor. Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, Akdeniz İlçe Başkanlığı'na genç iş adamı Akın Alkaç'ı atadı. 
 
Türkiye’nin tüm kesimlerini kucaklayacaklarını söyleyen Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan şunları ifade etti:
 
“Bugün sokak yanıyor. Gençler perişan, işsizlik hat safhada. Annelerin ise gözü yaşlı. Biz hiç kimsenin sağcılığına, solculuğuna, aleviliğine veya Sünniliğine bakmayacağız. Hepimiz öyle bir sımsıkı kucaklaşacağız ki yeter artık diyeceğiz. Biz yönetime geleceğiz kendimiz yöneteceğiz, kendimiz yönetileceğiz. Biz artık cennet vatanımızda varlık, bolluk ve bereket içerisinde olalım diyeceğiz. Cümle anlatıldı. Siz ise bugün aslında Mersin’e, Türkiye’ye değişimin virgülü olarak geldiniz. Yeter artık insanlık huzur, kucaklaşma, tebessüm, sevgi ve hoşgörü bekliyor diye geldiniz.”
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.