DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Avcı bugün saat 15.30'da canlı yayında
DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Avcı bugün saat 15.30'da canlı yayında
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 6 Ocak 2021
İşte detay...
DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım) Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Avcı bugün (6 Ocak Çarşamba), saat 15.30'da canlı yayında Van Tivi’de Osman Nuri Yıldız ile ‘Vangölü Ekspresi’ programına konuk olacak, gündemi değerlendirecek.
 
Canlı yayın bugün saat 15.30'da.
 
DEVA Partisi'nin Türkiye'deki teşkilatlanması, kongreler, halkın talep ve ilgisi, Türkiye siyasetinin bugünkü durumu, çözüm önerileri ve projeleri, hedefleri, gündemlere dair birçok konunun konuşulacağı programı bugün saat 15.30'da aşağıdaki LİNKLERİ tıklayarak izleyebilirsiniz.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Van, İş İnsanı
 
1985 Yılında Van’da doğdu.
 
İlk, orta ve lise eğitimi tamamladıktan sonra iş hayatında ilk olarak aile şirketinde finans-muhasebe departmanında görev aldı. Şirkette farklı departmanlardaki üstlenmiş olduğu görevlerinde önemli tecrübeler kazandı.
 
Halen insan kaynakları ve hijyen alanında faaliyetlerini sürdüren şirketler grubunda ‘’Ceo’’ olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Sosyal ticari girişim projesi olarak başlatılan Tekstil fabrikası yatırımında, kurucu ortaklık ile birlikte Yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.
 
İş hayatının yanı sıra bir dönem ‘’ofis-iş hayatı’’ konulu köşe yazarlığı yapmıştır. Bir çok platformda, yazılarında değinmiş olduğu konular referans alınmıştır. Ayrıca, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Avcı, Tüsiad üyeliği ile birlikte benzersiz bir konsept olan Dostluk grubu iş insanları oluşumunun kuruluşunda önemli rol oynadı ve iki dönem bu grubun başkanlığını yürüttü.
 
Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde devam etmekte olan Avcı, İstanbul’da ikamet etmektedir.
 
3 çocuk babasıdır.
 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.