Sultangazi'nin sevilen ismi Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat İlçe Başkanı oldu
Sultangazi'nin sevilen ismi Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat İlçe Başkanı oldu
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 7 Aralık 2020
İşte tüm detaylar...
İlçesinde başarılarıyla adından sık sık söz ettiren, Sultangazi İlçesinin önde gelen iş adamlarından Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat, DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan tarafından DEVA Partisi Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı olarak atandı.
 
Sultangazi de iş dünyası ve STK çalışmalarında marka işlere imza atan ve birçok başarılı çalışmaya önderlik eden Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat'a Sultangazi Kurucu İlçe Başkanlığı mazbatasını, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat Başkanı) Nihat Ergün ve DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan birlikte takdim etti.
 
DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat, yapılacak tüm seçimlerde, Sultangazi'de DEVA Partisini birinci parti yapmak için çalışmalara başladı.
 
İlçe Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra ilk yaptığı açıklamada İlçe Başkanı Tarkan Yolat şunları ifade etti:
 
Değerli Dostlarım Kıymetli Arkadaşlarım ve Sevgili Sultangazi’li Hemşehrilerim.
 
Genel Başkanımız sayın Ali Babacan’ın oluru, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız sayın Nihat Ergün tensipleri, İl Başkanımız sayın M.Gürol Ayan'ın destekleri ile Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı görevi şahsıma tevdi edilmiştir.
 
İlçemiz, partimiz ve milletimize hizmet etme arzusuyla çıktığımız bu yolda, Rabbim yüzümüzü kara çıkartmasın.
 
Tüm halkımıza, tüm kesimlere, kapımız açık olduğu gibi, ayrıştırıcı değil, birleştirici yolu ve dili kullanacağımızı beyan ederiz.1983 Yılından beri oturduğum büyüdüğüm Sultangazi için, çıktığımız bu yolda, tüm abilerimi, ablalarımı, kardeşlerimi, beraber çalışmaya davet ediyoruz.
 
DEVA Partisi Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı
Yüksek İçmimar Tarkan Yolat
 
 
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.