Arnavutköy'ün marka isimlerinden Fatih Karabalık İlçe Başkanı oldu
Arnavutköy'ün marka isimlerinden Fatih Karabalık İlçe Başkanı oldu
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 7 Aralık 2020
İşte tüm detaylar...
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan İl ve İlçe Başkanlarını açıklamaya devam ediyor.
 
Türkiye'nin ve dünyanın en önemli şehri İstanbul'un İl Başkanı olarak üstün zekası ve başarılarıyla iş dünyası ve spor camiasının marka isimlerinden biri olan Mehmet Gürol Ayan'ı atamıştı.
 
Başarılı İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan da göreve geldiği andan itibaren İl Yönetim kadroları ve İlçe Başkanlarını belirlemek için gece-gündüz yoğun mesai sarf etmekte.
 
DEVA Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan 12 Kurucu İlçe Başkanını açıkladı.
 
Açıklanan İlçeler şöyle:
 
Eyüpsultan, Arnavutköy, Sancaktepe, Maltepe, Fatih, Küçükçekmece, Çekmeköy, Kağıthane, Büyükçekmece, Bakırköy, Sultangazi ve Sarıyer.
 
 
İstanbul'un en önemli İlçelerinden biri olan Arnavutköy'de de bölgenin marka isimlerinden, sevilen, başarılı iş adamı Fatih Karabalık İlçe Başkanı olarak atandı.
 
DEVA Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Fatih Karabalık Arnavutköy'de DEVA Partisini birinci parti yapmak için start aldı.
 
Fatih Karabalık'a Arnavutköy Kurucu İlçe Başkanlığı mazbatasını, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat Başkanı) Nihat Ergün ve DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan birlikte takdim etti.
 
İlçe Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra ilk yaptığı açıklamada İlçe Başkanı Fatih Karabalık şunları ifade etti:
 
Değerli arkadaşlar, hepinizin malumu yeni bir yola çıktık. Ülkemizin geleceği adına yaşanan gelişmelere kayıtsız kalmamak adına çıktığımız bu yolda asla ayrıştıran olmayacağız.
 
Arnavutköy bizim evimiz, Arnavutköy’deki herkes de kardeşimiz, abimiz, ablamız..
 
Demokrasinin, insan haklarının ayaklar altına alındığı, toplumun ayrıştırıldığı böylesine bir ortamda, halkımızın kamplaştırıldığı bu zor süreçte bu görev bu fakire verildi.
 
Allah’ın izniyle asla ayrıştırıcı olmayacağız.
 
Arnavutköy’de görüşü ne olursa olsun biz herkesle birlikte hareket edeceğiz. Barış için, demokrasi için hep birlikte güçlü bir Arnavutköy için; halka tepeden bakan bir anlayış değil, halkla beraber, hakça bir anlayış için çalışacağız.
 
Çıktığımız bu kutlu dava yolunda, bütün Arnavutköy'lü abilerimizi, kardeşlerimizi, ablalarımızı birlikte yürümeye davet ediyorum.
 
Bu duygularla tüm Arnavutköy halkını selamlıyorum. 
 
Birlikte başaracağız.
 
DEVA Partisi Arnavutköy Kurucu İlçe Başkanı
FATİH KARABALIK
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.