İşte DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan'ın yönetim kadrosu
İşte DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan'ın yönetim kadrosu
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 24 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan'ın tensipleriyle DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı görevi verilen Türkiye'nin marka isimlerinden Mehmet Gürol Ayan, İl Yönetimini belirledi.
 
İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan’ın İstanbul yönetiminde iş dünyası, hukuk, bürokrasi, eğitim, medya, spor, turizm, sağlık, sanayi alanlarında yer alan önemli isimler İstanbul'da DEVA Partisini zirveye taşımak için start aldı.
 
İŞTE İL BAŞKANI MEHMET GÜROL AYAN’IN DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL YÖNETİM KADROSU:
 
 
MEHMET GÜROL AYAN KİMDİR?
 
İş insanı M. Gürol Ayan, 1994 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmasının ardından 2006 yılında New York University'de tasarım eğitimi aldı.
 
1970 Doğumlu Mehmet Gürol Ayan meslek hayatına 1996 yılında başladı. 2000 Yılında aydınlatma sektöründe kendi şirketini kuran Ayan, 2006 yılında şirketinin faaliyetlerini Amerika'ya da taşıyarak genişletmiştir, müze tasarımları ve kentsel aydınlatma alanlarında da faaliyet göstermektedir.
 
Galatasaray Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi olup hâlen Galatasaray Düşünce Derneği Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan M. Gürol Ayan evli ve iki çocuk babasıdır.
 
(KAYNAK: NAME HABER)

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.