DEVA Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanı M.Gürol Ayan: Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir suç örgütü lideri tarafından tehdit edilmesi kabul edilemez
DEVA Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanı M.Gürol Ayan: Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir suç örgütü lideri tarafından tehdit edilmesi kabul edilemez
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 20 Kasım 2020
İşte detay...
DEVA Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanı M. Gürol Ayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı tarafından tehdit edilmesinin ardından tepkisini dile getiren bir mesaj yayınladı.
 
İl Başkanı M.Gürol Ayan yayınladığı mesajda şunları ifade etti:
 
Türkiye'de devlet otoritesinin ortadan kaybolduğu bir dönemdeyiz.
 
Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir suç örgütü lideri tarafından tehdit edilmesi kabul edilemez. İktidarın buna sessiz kalması acziyetini gösteriyor.
 
Türkiye bir kabile devleti değildir, hukuk devletini geri getireceğiz.
 
MEHMET GÜROL AYAN KİMDİR?
 
İş insanı M. Gürol Ayan, 1994 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmasının ardından 2006 yılında New York University'de tasarım eğitimi aldı.
 
1970 Doğumlu Mehmet Gürol Ayan meslek hayatına 1996 yılında başladı. 2000 Yılında aydınlatma sektöründe kendi şirketini kuran Ayan, 2006 yılında şirketinin faaliyetlerini Amerika'ya da taşıyarak genişletmiştir, müze tasarımları ve kentsel aydınlatma alanlarında da faaliyet göstermektedir.
 
Galatasaray Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi olup hâlen Galatasaray Düşünce Derneği Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan M. Gürol Ayan evli ve iki çocuk babasıdır.
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.