DEVA Partisi'nin Erzurum'daki durumu, AK Parti'nin gelişi Anavatan'ın gidişine benziyor
DEVA Partisi'nin Erzurum'daki durumu, AK Parti'nin gelişi Anavatan'ın gidişine benziyor
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 7 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından göreve getirildiği günden itibaren Erzurum'da büyük coşku, sevgi ve destek ile karşılaşan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e destek her geçen gün çığ gibi artmaya devam ediyor.
İlk seçimde Erzurum'da birinci parti olmasına kesin gözüyle bakılan DEVA Partisi'nin duayen siyasetçisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl gece-gündüz koşturmaya ve gönülleri fethetmeye devam ediyor.
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve yönetimi dün (06.11.2020 cuma günü) bayram havasında geçen bir ilçe ziyareti yaptı, Hınıs İlçe halkını ve esnafının tek tek dertlerini dinledi ve çözüm sözü verdi. DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, Hınıs İlçe esnafının ve halkının sorunlarına kulak verip dertleriyle dertlendi, umutlarını yeşertti.
Türk siyasetinin duayen isimlerinden birisi olan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl büyük sevgi seliyle Hınıs halkının gönlünü bir kere daha fethetti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.