Erzurum'un Çat İlçesinde, DEVA Partisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e sevgi seli
Erzurum'un Çat İlçesinde, DEVA Partisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e sevgi seli
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 6 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
 detaylar...
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve beraberindeki İl yönetimi, DEVA Partisi Teşkilat mensupları, Erzurum ve Erzincan arasındaki sınır bölgede yer alan Çat İlçesinde esnaf ve halkla bir araya geldiler.
Erzurum'un içme suyunun temininin sağlandığı Çat Barajı'nın da yer aldığı Çat İlçe'si tarihi ve siyasi açıdan büyük öneme sahip.
Çok sıcak kanlı ve misafirperver olan Çat halkı, DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'ü bağırlarına basarak tam destek sözü verdiler.
İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve yönetim kurulu Çat İlçesini karış karış dolaşarak tüm yüreklere dokundu.
İlçe halkı, İl Başkanı A.Vahit Bingöl'ün ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler, İl Başkanı A.Vahit Bingöl bu büyük teveccühün ardından İlçe halkına ve esnafına tüm dertleriyle ilgilenme ve çözüm noktasında gerekenlerinin yapılacağı sözünü verdi.
İlk seçimde, DEVA Partisinin A.VAhit Bingöl'ün İl Başkanlığında Çat İlçesinde birinci çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.
(KAYNAK: NAME HABER)

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.