DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, yarın Hınıs İlçe halkını ve esnafını ziyaret edecek
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, yarın Hınıs İlçe halkını ve esnafını ziyaret edecek
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 5 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından göreve getirildiği günden itibaren Erzurum'da büyük coşku, sevgi ve destek ile karşılaşan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e destek her geçen gün çığ gibi artmaya devam ediyor. İlk seçimde Erzurum'da birinci parti olmasına kesin gözüyle bakılan DEVA Partisi'nin duayen siyasetçisi İl Başkanı A.Vahit Bingöl gece-gündüz koşturmaya ve gönülleri fethetmeye devam ediyor.
 
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, yarın (06.11.2020 cuma günü) saat 10.00'da Hınıs İlçe halkını ve esnafını ziyaret edecek.
 
DEVA Partisi Hınıs İlçe Başkanı Ahmet Güzelbaba tüm Hınıs halkını bu buluşmaya davet ederek şu açıklamayı yaptı:
 
Değerli arkadaşlar,
 
İl Başkanımız sayın A.Vahit Bingöl ve yönetimi 06.11.2020 cuma günü ilçemizi ve esnaflarımızı ziyaret edeceklerdir, saygıdeğer hemşehrilerimize duyurulur.
 
Not: Saat 10.00'da Parmaksız Köyü çıkışında araçlarla karşılama yapılacaktır, katılımınızı önemle rica ediyorum. Saygılarımla...
 
DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım Partisi) Hınıs İlçe Başkanı Ahmet Güzelbaba
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.