DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'den, Mesut Yılmaz'ın vefatı dolasıyla taziye mesajı
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl'den, Mesut Yılmaz'ın vefatı dolasıyla taziye mesajı
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 31 Ekim 2020
İşte detaylar...
DEVA Partisi Erzurum Kurucu İl Başkanı A.Vahit Bingöl, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın vefat etmesinin ardından üzüntüsünü ifade eden bir taziye mesajı yayınladı.
 
İl Başkanı A.Vahit Bingöl yayınladığı mesajda şunları ifade etti:
 
İl Başkanlığını ve Merkez Karar Üyeliğini yapmaktan, birlikte çalışmaktan onur duyduğum, kendisinden çok şey öğrendiğim, ülkemizin yetiştirdiği bir devlet adamını büyük bir demokratı kaybettik, acımız büyük.
 
Aile camiasına baş sağlığı diliyorum. ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
 
Yakınında bulunan birisi olarak tanıdığım Sn Mesut Yılmaz, gördüğü saygıyı hak eden, ender insan, demokrasinin savunucusu, parti içi çalıştaylarda Başkan ile kendisinin aynı şartlarda söz hakkı olan demokrat bir Genel Başkan olarak tanıdım Sn Mesut Yılmaz beyefendiyi.
 
Her canlı ölümü tadacaktır, vakit saat geldimi hak tecelli edecektir, gün geldi vakit doldu, Rahmeti Rahmana kavuştu, içim acıdı, iki ay önce çok sevdiğim Ağabeyimi kaybettim aynı acıyı hissettim.
 
Devlet umuru görmüş gerçek bir Devlet adamıydı. 2000 Yıllarında Erzurum İl Başkanlığı görevim süresi içerisinde ekonomik sıkıntılara rağmen Narman şehitler barajının programa alınması, Başköy barajının ihalesi, palandöken barajının son aşamasına gelinmesi, sayamayacağımız rutin işler, TEDAŞ ve DSİ programındaki işlerin hız kazanması, şehir şebekesinin yer altına alınması, tüm taleplerimizin yerine getirilmesi için Enerji Bakanımız Sn Zeki Çakan beyefendiye Erzurum için talimatlar vermesi, tüm isteklerimizin yerine getirilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlara taleplerimizi takip ederek gerçekleştirdiğini hemşehrilerimle paylaşarak, Cenab-ı Allah'tan mağfiret diliyorum.
 
Mekanın Cennet olsun Sn Başbakanım, Sn Genel Başkanım.
 
Yaşadığım sürece Sizi dualarımdan eksik etmiyecem, ölene kadar sizi yad edecem.
 
Allah yar ve yardımcınız olsun.
 
A. Vahit Bingöl
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.