clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021


Flash TV, ekranlara geri dönmek için gün sayıyor
Flash TV, ekranlara geri dönmek için gün sayıyor
TV / 16 Ağustos 2021
İşte detay...
2019 Yılının Mart ayında 28 yıllık yayınını sonlandıran eğlence ve şov kanalı Flash TV, ekranlara geri dönmek için artık gün sayıyor.
 
Bursa'lı iş insanı Ömer Ziya Göktuğ'un sahibi olduğu kanal, Mart 2019 tarihinde 28 yıllık yayınını 'idari, siyasi ve mali baskıları' gerekçe göstererek sonlandırmak zorunda kalmıştı. Ömer Ziya Göktuğ, bu kez iddialı bir yayın anlayışı için kolları sıvamış durumda. Eğlence ve şov kanalı imajından sıyrılıp, muhalif bir yayın anlayışı içinde farklı ve özel işlere imza atmak istiyor.
 
Medyaradar'ın haberine göre; yeni yapılanmanın başında ise Hakan Aygün bulunuyor. Hakan Aygün’ün, sektördeki birçok ünlü isme teklif götürdüğü biliniyor. Bunlardan en çok ses getirecek olan ise Uğur Dündar.
 
Uğur Dündar’ın Ana Haber Anchorman'liğinin yanısıra Arena programını yapması konusundaki teklifi düşünmek için zaman istediği gelen haberler arasında.
 
Hakan Aygün’ün Uğur Dündar konusunda son ana kadar bekleyeceği ama öncesinde ise güçlü bir haber merkezi kurmak için çalışmalarını sürdürdüğü biliniyor.
 
Can Ataklı ile anlaşıldı
 
Ekim ayında yayına geçmeyi planlayan Flash TV ilk transferini yaptı. Korkusuz gazetesi köşe yazarı Can AtaklıFlash TV ile anlaştı. Tele1'deki programını geçtiğimiz Ağustos ayında sonlandıran Can Ataklı önümüzdeki yayın döneminde yeni kanalında olacak.
 
Flash TV'nin sahibi Ömer Ziya Göktuğ, İstanbul-Beyoğlu’ndaki binada tadilat işlerini yürütürken, Hakan Aygün’ü de dünyadaki yeni trendleri ve birtakım proje alımları için ABD’ye göndereceği öğrenildi.
 
Hakan Aygün’ün bu hafta içinde New York’a gideceği ve özellikle Z Kuşağına yönelik birtakım projeleri Türkiye’ye adapte etmek için satın almalar yapacağı öğrenildi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.