Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan bugün saat 17.00'de canlı yayında
Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan bugün saat 17.00'de canlı yayında
TV / 13 Ocak 2021
İşte detay...
Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan 13 Ocak Çarşamba (bugün) saat 17.00’de TELE1 TV’de İsmail Dükel ile Habere Doğru programının canlı yayın konuğu olacak, gündemi değerlendirecek.
 
Programı izlemek için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz:
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parti Sözcüsü
Bankacı, İktisatçı
 
Serkan Özcan, ulusal ve uluslararası yatırımcılara stratejik ve ekonomik konularda danışmanlık hizmetleri sunarak Türkiye’ye yönelik fırsatlar konusunda yol göstermek amacıyla 2015 yılı sonunda Turkey Macro View (TMV) Consulting’i kurmuş ve halen bu kurumun Kurucu Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.
 
Serkan Özcan, daha öncesinde 2012-2015 döneminde Odea Bank A.Ş.’de Ekonomik Araştırmalar ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2010-2012 yılları arasında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’da Başekonomist olarak görev yapmıştır. Ayrıca Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’da çalıştığı dönemde, Vakıf Portföy A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yerine getirmiştir.
 
2006-2009 Yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nda Başkan Danışmanı olarak görev alan Serkan Özcan, ulusal ve uluslararası finansal gelişmelerin izlenmesi ve Türk finansal sistemine etkileri hususunda çalışmalar yapmıştır. 1999-2006 Yılları arasında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda Bankacılık ve Finans Kuruluşlar Genel Müdürlüğü Uzmanı olarak çalışmıştır. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde University of Illinois at Urbana-Champaign’de Finans alanında yüksek lisansını yapan Özcan, evli ve 3 çocuk babasıdır.
 

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.