DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar bugün saat 14.00'de canlı yayında
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar bugün saat 14.00'de canlı yayında
TV / 25 Aralık 2020
İşte detay...
DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım) Genel Başkan Yardımcısı, Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, Karar TV'de...
 
Elif Çakır ve Yıldıray Oğur soruyor, Sanem Oktar cevaplıyor.
 
DEVA Partisi Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, Karar TV ekranlarına konuk oluyor.
Elif Çakır ve Yıldıray Oğur soruyor, Özel Röportajlar'ın konuğu Sanem Oktar cevaplıyor. 
 
Canlı yayın bugün saat 14.00'de.
 
DEVA Partisi'nin Türkiye'deki teşkilatlanması, kongreler, halkın talep ve ilgisi, Türkiye siyasetinin bugünkü durumu, çözüm önerileri ve projeleri, hedefleri, gündemlere dair birçok konunun konuşulacağı programı bugün saat 14.00'de aşağıdaki CANLI YAYIN linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İzmir, İletişimci/Girişimci
 
1970 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1997 Yılında ilk şirketini kurdu. Daha sonraki yıllarda iletişim ve pazarlama alanında farklı şirketler kurdu ve sattı.
 
CRM danışmanlığı, sosyal medya, dijital pazarlama ve veri tabanına dayalı pazarlama alanında geniş deneyime sahip olan Sanem Oktar, şirketlerin marka ve hizmetlerine yönelik pazarlama planları hazırladı ve uyguladı. Özellikle verimliliğe ve karlılığa yönelik projelerde hizmet verdiği firmaların ekipleri ile birlikte çalıştı. İçinde bulunduğu projelerle yurtiçi ve yurtdışı birçok ödül aldı.
 
Sanem Oktar, 2005 yılında kurulan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) 12 kurucu üyesinden biri oldu ve 2007-2009 yıllarında DPİD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.
 
2010 Yılından beri Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nde (KAGİDER) kadının güçlenmesi konusunda pek çok projede yer almış ve Mayıs 2015-1017 KAGIDER Başkanlık görevi ardından 2017-2019 dönemi için de KAGIDER başkanı seçilmiştir. Türkiye’nin G20 Dönem Başkanlığında kurulan Kadın20 (W20) Açılım Grubu Organizasyon Komitesi üyesidir. Halen KAGIDER Onur Kurulu üyesidir.
 
2010 Yılında KAGIDER, Garanti Bankası ve Ekonomistin düzenlediği Türkiye Kadın Girişimcisi yarışmasında ilk 10 kadın girişimcisinden biri oldu. 2016 Yılında Women to Watch Fark Yaratan Kadınlar, 2019 yılında Amerika’da yayınlanan Enterprising Women (Girişimci Kadınlar) dergisinin verdiği Yılın Girişimci Kadınları 2019 Ödülleri'nin sahipleri arasında yer aldı.
 
Kendisini seri girişimci olarak tanımlayan Sanem Oktar, melek yatırımcı olarak farklı şirketlerde yatırımlarına devam etmektedir. İyi derece İngilizce bilmektedir.
 
Sanem Oktar evli, iki kız çocuğu annesidir.
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.