DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda yarın saat 21.00'de canlı yayında
DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda yarın saat 21.00'de canlı yayında
TV / 22 Aralık 2020
İşte tüm detaylar...
Türk siyasetinin ve Edirne siyasetinin marka isimlerinden DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda, yarın saat 21.00'de "Haftanın konuğu" programında Medya Keşan Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam'ın canlı yayın konuğu olacak. Program, 23 Aralık Çarşamba günü saat 21.00'de Medya Keşan ve Saros TV sosyal medya hesapları facebook, twitter ve youtube üzerinden canlı yayınlanacak.
 
DEVA Partisi'nin Edirne'deki teşkilatlanması, kongreler, halkın talep ve ilgisi, Türkiye siyasetinin ve Edirne siyasetinin bugünkü durumu, çözüm önerileri ve projeleri, hedefleri, gündemlere dair birçok konunun konuşulacağı programı yarın saat 21.00'de canlı olarak izleyebilirsiniz.
 
 
DEVA Partisi Edirne Kurucu İl Başkanı Ufuk Kerem Arda kimdir?
 
1984 Yılında Edirne’de doğdu.
 
İlk ve ortaöğrenimini Edirne’de tamamlayan Kerem Arda, 2006 yılında Ege Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitimi sonrası Amerika Birleşik Devletleri Missouri Üniversitesi’nde (UMKC) akademik çalışmalarda bulundu ve lisans eğitimi aldı. Sonrasında “Saroz Körfezi’nin Turizm İşletmeleri Açısından Gelişme Perspektifleri” adlı tezi ile yüksek lisans tamamladı. Ardından Trakya Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda Doktora programına kabul edildi. “Uluslararası Rezerv Değişimlerinin Yurtiçi Faiz Oranları Üzerine Etkisi: Türkiye Örneği” adlı tezi ile doktora aşamasındadır.
 
Turizm, mimarlık-mühendislik, yapı malzemeleri ve inşaat alanında faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yaptı.
 
Genç yaşlarından bu yana siyasetin içinde yer alan Kerem Arda ayrıca çeşitli STK’larda görev almıştır.
 
İyi derecede İngilizce bilmektedir.
 
Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.