clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021


Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak'tan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak'tan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
TÜRKİYE / 19 Mayıs 2021
İşte detay...
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 
İşte Başkan Gülnur Kamaşak Hanımefendinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı:
 
19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'dan muhteşem bir başlangıç yaptığı Atatürk ve silah arkadaşlarının yaptığı bu güzel başlangıç ile Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri atıldı ve laik demokratik bir düzen kuruldu.
 
Büyük emekler ile kurulan bu güzel vatanı korumak canımız pahasına kollamak bir görevimizdir.
 
Gençlere ithaf olunan bu güzel günde Atam size söz veriyoruz ki Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül'ün önderliğinde, Türkiye Değişim Partisi'nin bir neferi olarak Atatürk ilkelerini geliştirerek koruyacağımıza, vatanımıza, milletimize, kanımızın son damlasına kadar hizmet edeceğimize hak ve hukuktan yana olacağımıza, devletimizi ve milletimizi her şeyin üzerinde tutacağımıza yemin ediyoruz.
 
Ne mutlu Türküm diyene!
 
Gülnur Kamaşak 
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.