ayanoglu
ayanoglusag
cihangirust


Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve yönetimi İstanbul valisi Ali Yerlikaya’yı ziyaret ett
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve yönetimi İstanbul valisi Ali Yerlikaya’yı ziyaret ett
TÜRKİYE / 24 Şubat 2021
İşte detay...
Mustafa Sarıgül’ün kurmuş olduğu Türkiye Değişim Partisi (TDP) İstanbul’da çalışmalarına ve ziyaretlerine yoğun olarak devam ediyor.
 
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve beraberindeki TDP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Albayrakoğlu, TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nurgül Bozlak Ateş ve TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Güler Uca Güllüoğlu İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.
 
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve İl Yöneticilerini makamında kabul eden İstanbul Valisi Ali Yerlikaya güzel temennilerde bulundu.
 
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Vali Ali Yerlikaya ’’Mustafa Sarıgül’ün geçmişi başarılarla dolu, inşallah ülkemize katkı sağlamaya devam eder’’ dedi.
 
Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat da İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya misafirperverlikleri için teşekkür etti.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.