İlk yapılacak seçimlerde Erzurum'da DEVA Partisini birinci parti yapacağına kesin gözüyle bakılan İl Başkanı A.Vahit Bingöl'den tarihi ziyaretler
İlk yapılacak seçimlerde Erzurum'da DEVA Partisini birinci parti yapacağına kesin gözüyle bakılan İl Başkanı A.Vahit Bingöl'den tarihi ziyaretler
TÜRKİYE / 9 Şubat 2021
İşte detaylar...
Türk siyasetinin ve Erzurum siyasetinin marka isimlerinden, dürüst ve başarılı kimliğiyle Erzurum'lu hemşehrilerinin kalbinde derin izler bırakan Başkan A.Vahit Bingöl gece-gündüz ve  çok kısa zaman içerinde seçim olacakmışcasına yoğun bir şekilde aksiyon almaya devam ediyor. Kurduğu gençe çalışma arkadaş ekibinin bile Başkan A.Vahit Bingöl'ün zaman zaman hızına yetişmekte güçlük çektiği gözlemlenmekte ve dikkat çekmekte. İlk yapılacak seçimlerde Erzurum'da DEVA Partisini birinci parti yapacağına kesin gözüyle bakılan İl Başkanı A.Vahit Bingöl yine bir dizi ziyaret ve çalışma gerçekleştirdi.
 
Enerjisi ve büyük tecrübeleriyle parti Genel Başkanlarının bile örnek gösterdiği isim Başkan A.Vahit Bingöl ve çalışma arkadaşları, CHP, İYİ Parti, Gelecek Partisi ve Erzurum Ticaret Borsası'na ziyaretler gerçekleştirdi.
 
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.VAhit Bingöl, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ve Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik’in şehir dışında olacakları için bu isimlerle ileri bir tarihte görüşmeler gerçekleşecek, ziyaret talebine olumlu cevap veren CHP Erzurum İl Başkanı Bülent Oğuz, Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av.Zinnur Kara ve İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar ve Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral ile görüştü.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.