Lüleburgaz'da başhekim, kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak tecavüz etti
Lüleburgaz'da başhekim, kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak tecavüz etti
TÜRKİYE / 24 Haziran 2020
İşte tüm detaylar...
Tecavüz haberleri durmak bilmezken, Kırklareli'nde özel bir hastanenin başhekimi, aynı hastanedeki meslektaşı kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı. Dehşet veren olayın ayrıntıları doktorun ifadelerinde ortaya çıktı.
 
Ülkemizde son yıllarda sıklaşan tecavüz olaylarının bir yenisi 30 Mayıs tarihinde Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesindeki özel bir hastanede meydana geldi. Başhekim A.Ç.’nin aynı hastanedeki meslektaşı kadın doktora tecavüz ettiği iddiası üzerine polis soruşturma başlattı.
 
Tutuklanan başhekim geçen günlerde cezaevine girerken dehşet verici olayın ayrıntıları kadın doktorun emniyetteki ifadesiyle ortaya çıktı.
 
”ODAMA GEL”
 
Sevgilisinden ayrıldığı için o gün başhekimin kendisini rahatlatması için ilaç verdiğini söyleyen kadın doktorun ifadesi:
 
* Saat 20.00 gibi hastanenin acil servisinde çalıştığım esnada yanıma gelerek yine ilaç verdi. Ben de kullandım.
 
* Daha sonra WhatsApptan ‘Ben odamdayım. Şarap ve viski var’ şeklinde mesaj attı.
 
* Ben kendisine cevap vermedim. Mesajdan 30-40 dakika sonra yanıma gelerek ‘Odama gel’ dedi.
 
* Odaya girdiğimde kadehler içinde alkol vardı. Bu esnada bana gün içinde üçüncü ilacı da vermişti. Bu sırada bir şişe şarap açtı ve benim de içmemi söyledi.
 
”KAÇAMADIM”
 
* İlaçların etkisinden mantıklı karar veremiyordum. Israr etmesi üzerine alkol almasına eşlik ettim. Ve kendimi kötü hissetmeye başladım.
 
* Sonra beni sedyeye yatırıp kapıyı kilitledi, tecavüz etti.
 
* Direnmeye çalıştım ama çok halsizdim. Kalkıp kaçamadım.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.