Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: En öncelikli konularımızın başında gençlerimiz geliyor
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: En öncelikli konularımızın başında gençlerimiz geliyor
TÜRKİYE / 2 Ocak 2019
İşte detay...
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Orhangazi Gençlik Kolları tarafından Nadır Osmanlı Çay Bahçesi'nde düzenlenen Gençlik Buluşmaları programına katıldı.
AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ve çok sayıda gencin katıldığı programda Başkan Neşet Çağlayan, türkü grubunun çalıp söylediği türkülere gençlerle birlikte eşlik etti.
Gençlik Önceliğimiz
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan burada yaptığı konuşmada Gençlerin kendilerinin en öncelikli konuların başında geldiğini belirterek, geride bıraktığımız yılı gençlik yılı ilan etmiştik. 2018 yılı içinde gençlerimizle bir çok kez bir araya geldik, onların bir çok organizasyonuna katıldık. Ayrıca hayata geçirdiğimiz bir çok projede de gençlerimizi öncelikli saydık ve buna göre çalışmalar yaptık dedi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Gençlerle birlikte bir çok organizasyonun da içinde yer aldıklarına vurgu yaparak; "Projelerimiz oldu. Kültür Merkezi inşaatımız sürüyor. Burası tamamlandığında gençlerimizin her türlü kültür ve sanat organizasyonlarını yapabilecekleri bir mekan olacak. Ayrıca spor tesisleri açısından da geride bıraktığımız süreç zengin bir süreç oldu. Bu noktada çok sayıda spor tesisini tesis ettik. Yeni dönemde de aynı çalışmalarımız devam edecek" dedi. 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.