Başkan Saadettin Çay: Marmara OSB İhracat, İstihdam ve İnovasyon üssü olacak
Başkan Saadettin Çay: Marmara OSB İhracat, İstihdam ve İnovasyon üssü olacak
TEKNOLOJİ / 22 Şubat 2020
İşte detaylar...

Kanal Ekonomi Youtube Kanalında, Gıda Mühendisi Elif Attepe'nin sunumyla ve Qadraj Bistro'nun mekan sponsorluğunda gerçekleşen "Qadraj'da Sohbetler" programının konuğu Marmara OSB Başkanı Saadettin Çay oldu.

Marmara OSB'nin kuruluş aşamasından bugüne kadar olan süreç ile ilgili bilgilendirmeler yapan Başkan Saadettin Çay önemli açıklamalar yaptı.

 

İŞTE PROGRAMIN TAMAMI:

 

 

İŞTE MARMARA OSB TANITIM FİLMİ:

 

MARMARA OSB;
 
Türkiye’nin istihdam ve ihracatının önemli bir bölümünü bünyelerinde barındıran köklü sanayi kuruluşlarımızın biraraya gelmesiyle oluşan MARMARA OSB yoğun bir emek ve ciddi gayretler sonuncunda ülkemizin 51. İhtisas, 311. Organize Sanayi Bölgesi olarak T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK’ın tasvip ve tensipleri ile 1 Kasım 2018 tarihinde 344 sicil numarası ile tescil olmuştur.
 
Vizyonumuz
 
Tüm canlı hayatına saygılı, çevreci kimliği, yüksek teknoloji ve kalite odaklı üretim anlayışı ile sektörlerindeki öncü kuruluşlarla bölgenin ve büyüyen Türkiye'nin sanayi atağına en üst düzeyde katkıda bulunacak, gelecek nesillere yaşanabilir ve sürdürülebilir bir sanayi bölgesi bırakmak.
 
Misyonumuz
 
Çağın gerektirdiği innovatif yöntemlerle üretim gerçekleştirirken, istihdam artışına ve insan yaşamına pozitif katkılar sağlayan, çevreye duyarlı ve örnek projeleri ile bölgesini ve ülkesini aşan, marka değeri yüksek ve sektörlerinde dünyayı odaklayacak bir çekim merkezi haline gelerek Türkiye'nin geleceğinin inşasında pay sahibi olacak bir Organize Sanayi Bölgesi olmak.
 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.