hilmisol
hilmisag
hilmiust


Bilişim Medyası Derneği, geleneksel iftarını QADRAJ Restaurant'ta gerçekleştirdi
Bilişim Medyası Derneği, geleneksel iftarını QADRAJ Restaurant'ta gerçekleştirdi
TEKNOLOJİ / 25 Mayıs 2019
İşte tüm detaylar...
detaylar...
Bilişim Medyası Derneği her yıl geleneksel olarak iftar programı düzenliyor.
Bilişim Medyası Derneği bu yıl 10.iftarını İstanbul'un en favori mekanı olmaya aday QADRAJ Restaurant&Cafe'de gerçekleştirdi.
İftar programına Bilişim Medyası Derneği üyeleri, çözüm ortakları, basın mensupları ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr.Ömer Fatih Sayan katıldı.
Açılan oruçların ardından Bilişim Medyası Derneği Başkanı Musa Savaş yaptığı selamlama ve hoş geldin konuşmasında; "Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz bu güzel Ramazan akşamında, bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz" dedi.
10'uncusu düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan da geleneksel iftar programında yaptığı konuşmada şunları ifade etti:
 
"Ne kadar çok bilgiye sahip olursanız olun, eğer o bilgiyi etkin olarak dijital ortama işleyecek, ihtiyaç olduğu zamanda o bilgiye hızlı bir şekilde ulaşıp yorumlayacak yetişmiş insan gücüne sahip değilseniz ne kadar bilgi sahibi olduğunuzun da bir önemi yok.
 
Yeniliklere açık olmak, yerli ve milli bakış açısını kaybetmeden, evrensel standartlarda üretim yapmak ise başarının tek yolu.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 vizyonu kapsamında çizmiş olduğu “Milli Teknoloji Hamlesi” istikbalimiz için önemli bir kılavuzdur.
 
Türkiye'de emeği ve ekmeği büyütmek en büyük şiarımız. Ülke olarak millet olarak nereden nereye geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Son 17 yıldır yapılan atılımlarla ülkemizin her yerini erişilebilir, ulaşılabilir ve kolay yaşanabilir hale getirmek adına bütün sektörlerde gecemizi gündüzümüze katıyoruz."
Bilişim Medyası Derneği geleneksel iftar programında Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan da kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.