İBBSK’nın yeni Başkanı Fatih Keleş oldu
İBBSK’nın yeni Başkanı Fatih Keleş oldu
SPOR / 16 Eylül 2019
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün yeni başkanı düzenlenen Olağanüstü Genel Kongre’nin ardından Fatih Keleş oldu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (İBBSK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 13 Eylül’de, kulüp binasının bulunduğu İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.
Genel kurul üyelerinin katıldığı toplantıda İBB üst yönetimi de yerini aldı.
İBB CHP Grup Başkan Vekili İsmail Doğan Subaşı, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli, Başkan Danışmanları Ertan Yıldız ve Yiğit Oğuz Duman ile Spor AŞ. Genel Müdürü İzzet Renay Oğur’un katılım gösterdiği Olağanüstü Genel Kongre’de eski Başkan Celalettin Deniztoker de hazır bulundu.
“KULÜBÜMÜZE VİZYONER SPOR İNSANLARI KAZANDIRACAĞIZ”
 
Seçimin ardından konuşma yapan yeni Başkan Fatih Keleş, sözlerine teşekkür ederek başlarken, “Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik durumun ve zorlukların farkındayız. Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun vizyonunu, spora ve gençlere bakışını da çok çok iyi biliyoruz. Böyle bir durumda kayıtsız kalmamız asla düşünülemezdi. İçinde bulunduğumuz zorlukların üstesinden bir an önce gelip sistemsel ve yönetim anlamında daha iyi yerlere kulübü taşıyarak, bize katılacak yeni ve vizyoner spor insanı ile gönüllülerini bu kulübe kazandırmak amaçlarımızın başında geliyor. Kulübümüze ve Türk Sporuna destek vermek isteyen sporseverleri bu çatı altında görmek istiyoruz. Onların fikirlerinden ve tecrübelerinden faydalanmayı, ayrıca sizlerin bize katkısı olacak önerilerini almayı çok isteriz” ifadelerini kullandı.
“DÜNYA ÇAPINDA SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ”
 
İBBSK’yı ve Türkiye’yi tüm dünyada en üst seviyede temsil edecek ve başarılar kazanacak sporcular yetiştirmeye devam edeceklerini belirten Başkan Fatih Keleş sözlerini şöyle tamamladı, “İBBSK güçlü bir kulüp ve öyle de olmaya kararlılıkla devam edecek. Yeni sporcular yetiştirecek, yeni sporcuları bünyesine katacak. Kulübümüzün bizlere ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na inanan yeni sporcular, yeni şampiyonlar yetiştirmeye devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Oluşan yeni yönetim ve yeni dönem kulübümüze, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın”.
YENİ YÖNETİM KURULU
 
Fatih Keleş’in başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu;
 
Asil üyeler
 
Adem Kuyumcu
Doç. Dr. İbrahim Edin
Erdal Yolcu
Erdem Aslanoğlu
Ertan Yıldız
Ethem Pişkin
İbrahim Özkan
Lemi Çelik
Şirin Mine Kılıç
Tuncay Yılmaz
 
Yedek Üyeler
 
Ayhan Bölükbaşı
Cengiz Emektar
Dr. Utku Erdem Özer
Görkem Kurşun
Mehmet Sait Yücel
Nerze Özyurtlu
 
Denetleme Kurulu Asil Üyeler
 
İsmail Doğan Subaşı
Murat Cirav
Mustafa Kürşat Ceylan
 
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler
 
Yeşim Meltem Şişli
İzzet Renay Onur
Burak Sırali

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.