Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, spor sahası sözünü yerine getiriyor
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, spor sahası sözünü yerine getiriyor
SPOR / 18 Aralık 2018
Neşet Çağlayan, daha önce ziyaret ettiği Anadolu Lisesi'nde okul gençlerinin spor sahası sözünü yerine getiriyor.

Anadolu Lisesi yanındaki okula ait arsada düzenleme çalışması yapan Orhangazi Belediyesi, alana Basketbol ve Voleybol sahası inşa edecek.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, okulda başlayan çalışmaları okul müdürü Ayhan Sarıboğa ve öğrencilerle birlikte gezip inceleme yaptı.

Anadolu Lisesi yanındaki arsada düzeltme çalışmalarını tamamlayan Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, zemin çalışması ve spor sahasını da önümüzdeki günlerde tamamlayacak.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başlayan çalışmaları yerinde inceledi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden bilgi aldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Spor sahasının hızlı bir şekilde tamamlanıp okulun ve gençlerin hizmetine sunulacağını ifade etti. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, spor sahaları, Gençlik Merkezi, yeni suni çim sahalar ve Kültür Merkezi gibi çalışmaların gençlere yönelik yeni projeler olduğunu belirterek, 2018 yılını bizler Gençlik Yılı ilan etmiştik. Bu bağlamda bu yıl içinde bir çok çalışmayı da tamamlayıp hayat geçirdik. Anadolu Lisesi Bahçesine yapılacak olan yeni spor sahasını da hızlı bir şekilde tamamlayıp öğrencilerimizin hizmetine sunacağız dedi.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.