AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Şengül Karslı: Emaneti ehline teslim ediyoruz
AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Şengül Karslı: Emaneti ehline teslim ediyoruz
SİYASET / 14 Kasım 2021
İşte tüm detaylar...
AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve İl Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı başkanlığında 39 ilçede 3 kademe İlçe Seçim işleri Başkanları ve 961 Mahallenin Seçim İşleri Başkanları katılımları ile seçim iş ve işlemlerine ilişkin istişare ve bilgilendirme toplantıları yapıyor. Av. Şengül Karslı; "AK Parti İstanbul olarak seçmenin oyunun emanetçisi olduğumuz düşüncesi ile  gece gündüz çalışarak 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz" dedi. 
 
2023 Yılının Haziran ayında yapılacak seçimler için İstanbul’un 39 ilçesinde yaklaşık 4.500 kişilik büyük bir ekiple hazırlanan İl Seçim İşleri,  İlçe Seçim İşleri Başkanları,  Mahalle sorumlularının katılımı ile son seçimlerde 31.124 sandıkta görev alan 62.248 sandık görevlisine teşekkür ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Çalınmadık kapı bırakılmayacak” talimatı üzerine gece gündüz çalışan AK Parti İl Seçim İşleri Başkanlığı; pandemi şartlarının iyileşmesi ve aşılanma oranının da artmasıyla çalışmalarına hız verdi.
 
Av. Şengül Karslı; "Demokrasi kültürüne ve sandık güvenliğine verdiğimiz önemin gereği olarak, çalışmalarımıza şimdiden başladık. Ve tüm sandıklarda görevlilerimiz ve gönüllülerimizle hazır hale gelmek için de gece gündüz çalışıyoruz. Bugüne kadar hiç olmadı kadar büyük bir gönüllüler ordusu ile inşallah dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha Cumhurbaşkanı olarak seçileceği 2023 seçimlerinde sandıklarda olacağız. Memleketimizin ve çocuklarımızın geleceği için. Bu ülkenin kaybedecek vakti yok. Bugune kadarki kazanımların heba olmaması için,  hep birlikte çalışacağız. Hileye hukuksuzluğa fırsat vermemek için çalışacağız" dedi.
 
HER İLÇE TEK TEK GEZİLİYOR
 
AK Parti’nin son 20 yılda yaptığı yatırımlar ve ülkenin güven ve istikrara olan ihtiyacının 2023 seçimi için belirleyici olacağını savunan Karslı, bunları seçmene anlatacak ekiplerin gece gündüz uyumayarak çalıştığından bahsetti.
 
MİLLETİN EMANETİ SANDIKLARIN ORGANİZASYONU GÖREVİ ZOR BİR SORUMLULUK
 
AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı; 
 
Sorumluluğun farkında olan bir özen ve gayret içerisindeyiz.
 
Biliyoruz ki AK Parti'de siyaset yapmak bir mesuliyetin adıdır dedi. 
 
2023 Seçimlerine kadar bu çalışmalarını artırarak devam edeceklerini vurgulayan İl Seçim İşleri Başkanı Av. Şengül Karslı, “Öncelikli hedefimiz birbirimizi kazanmak dedik ve İlçe Seçim İşleri Başkanlarımızla bir araya geldik. 2023’de tarih yazacak İstanbul teşkilatımızla önümüzdeki süreci ve bugünden yapılması gerekenleri istişare ettik ve kendilerinden istifade ettik. Yol haritamızı birlikte oluşturmaya devam ediyoruz. Çünkü bir akşam gezintisi değil, bir istiklal yürüyüşü bizimkisi. Türkiye’den başka vatanımız, milletimizden de başka sevdamız yok bizim. Ülkemizin bugüne kadar ki kazanımlarını korumak ve evlatlarımızın geleceği için 2023 zaferi boynumuzun borcudur. Çok çalışarak, daha fazla kenetlenerek bunu başaracağız. Bugüne kadar milletin emaneti sandıklara sahip çıkma görevini ifa eden ve bir kez daha 2023 seçimlerinde sadıklara sahip çıkarak tarih yazacak yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diye konuştu. 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.