clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021


AK Parti İstanbul İl Başkan yardımcısı Av.Şengül Karslı'dan seçim dönemlerini aratmayan aksiyon
AK Parti İstanbul İl Başkan yardımcısı Av.Şengül Karslı'dan seçim dönemlerini aratmayan aksiyon
SİYASET / 16 Haziran 2021
İşte tüm detaylar....
Türk siyasetinin önemli isimlerinden Avukat/Arabulucu Şengül Karslı, Seçim İşleri'nden sorumlu AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlendiği günden itibaren gece-gündüz sahada, seçim ortamını aratmayan azim ve kararlılıkla mücadeleye devam ediyor.
 
 
Büyük siyasetçi Av.Şengül Karslı'ya AK Parti tarafından tekrar kazanılması mücadelesindeki İstanbul'da, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tevdi edilen Seçim İşlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlendirmesinin ardından İstanbul'un 39 İlçe'sine ziyaretler gerçekleştirip, yoğun çalışmalara imza atıyor.
 
 
AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak için İstanbul'da, Genel Merkezi aratmayan kapasitede bir İl Başkanlığı yönetimi oluşturmuştu. Burada en önemli görevlerden biri de Av.Şengül Karslı'ya düştü. 
 
 
Genel Merkez'de görev yaptığı süreçte Türkiye'deki tüm AK Parti teşkilatlarının teveccühünü kazanan Av.Şengül Karslı, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılarına AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı göreviyle zirveye taşıyacağına kesin gözüyle bakılıyor.
 
 
AK Parti İstanbul Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı çalışma arkadaşlarıyla birlikte tekrar AK Parti'ye kazandırılmak için yoğun çaba safedilen Kartal İlçesindeydi.
 
İlçe ziyaretleri kapsamında Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve Kartal İlçe teşkilat mensuplarını ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av.Şengül Karslı, Kartal İlçe Seçim Komisyonu ile istişare toplantısını gerçekleştirdi.
 
Hedef hem Kartal İlçe'sini hem de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni AK Parti'ye kazandırmak.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
1999 Yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Yaklaşık 20 yıldır serbest avukat olarak çalışmakta. 2017 Yılından itibaren de Uzman Arabuluculuk ve Eğitmenlik yapmakta. Tahkim ve Enerji Hukuku başta olmak üzere ilgili birçok eğitim çalışmalarına katıldı. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde Adalet Programı ve Adile Sultan Mermerci Polis Okulu’nda Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Ticari Arabuluculuk ve İş Hukuku Uyuşmazlıkları Arabuluculuğu başta olmak üzere birçok alanda zorunlu ve ihtiyari arabulucu olarak dosya çözümlerine katkı sağlıyor, serbest avukat olarak dava ve hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.
 
Uzmanlık Alanları: -Arabuluculuk - Banka ve Ticaret Hukuku - Sözleşmeler Hukuku - İcra, İflas, Konkordato - Aile Hukuku - Ceza Hukuku
 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.