İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu: Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu: Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım
SİYASET / 27 Ekim 2020
İşte tüm detaylar...
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, kişisel sosyal medya hesabından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında soruşturma başlattığını duyurdu.
 
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Ümit Özdağ'ın hakkında FETÖ imasında bulunduğu İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, kişisel sosyal medya hesabından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında soruşturma başlattığını duyurdu.
 
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu, "Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım" ifadesini kullandı.
 
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu'nun açıklamaları şöyle:
 
Geçen hafta yaptığımız suç duyurusunda, Savcılık makamına verilemeyecek bir hesabımız olmadığını belirtmiştik. Bu doğrultuda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkımda soruşturma başlatıldığını memnuniyetle öğrendim.
 
Bu sabah avukatlarım, Savcılık makamına ifade vermek üzere hazır olduğumu ve davet beklediğimi de bildirdiler.
 
Yüce Türk yargısına yardımcı olmak ve iftiralara cevap vermek için hazırım.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.