Bedirhan Akyol: Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu bir yıllık süre zarfında tarih yazdı
Bedirhan Akyol: Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu bir yıllık süre zarfında tarih yazdı
SİYASET / 3 Haziran 2020
İşte detaylar...
ZANA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve NAME HABER Köşe Yazarı Bedirhan Akyol, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun, geride kalan bir yıllık süre zarfında tarih yazdığını belirtti.
 
 Açıklamalarda bulunan İş Adamı Bedirhan Akyol, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun, bir yıl boyunca yaptığı çalışmalara ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı. ‘Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, görevinde birinci yılı doldurup ikinci yıla adım atarken, yaptığı hizmetler ve gerçekleştirdiği projelerle, takdire şayan bir duruş sergiledi. Bunun yanı sıra, senelerdir kaderine terk edilmiş metruk binaların yıkılıp, park yapımı için tahsis edilmesi de, Bağlar’a ayrı bir güzellik katacak. Ekonomik durumu elverişli olmayan ailelere ve bu ailelerin öğrencilerine Eğitim dönemi başında yaptığı yardımlar ve okullara sağladığı kırtasiye destekleriyle, Eğitime ciddi destekler verildi. Modern temizlik araçlarıyla, İlçemiz bir uçtan diğer uca her sabah temizlenerek, dezenfekte ediliyor. Sokak ve caddeler, sabahın erken saatlerinde başlatılan titiz çalışmalarla, pırıl pırıl oluyor.
 
Bir çok farklı noktada uygulanacak olan organik meyve sebze alanları uygulaması da, önemli kazanımlardan biri olacak. İnsana hizmeti esas alan, tüm kadroları ve ekipmanlarıyla, Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu ve ekibi çalışıyor, Bağlar’ın çehresi güzelleşiyor. Asfalt üretiminde yaptığı çalışmalarla, ülkemiz genelinde örnek teşkil edecek bir projeyi gerçekleştiren, bazalt taşından kendi tesislerinde asfalt üreten Bağlar Belediyesi, böylelikle Bölgemiz genelinde bir ilki de gerçekleştirmiş oldu.
 
Bağlar’da büyümüş bir vatandaş olarak rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki, İlçemiz tarihinde böylesine yoğun hizmet sunulan bir dönem yaşanmadı. Hüseyin Beyoğlu ve tüm personelleri, ellerinden gelen gayretle, İlçeye hizmet noktasında çaba sarf ediyorlar. Halkımıza ve mukaddes kentimize hizmet noktasında, gayret gösteren Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu ve ekibini kutluyor, Yüce Rabbim’den, halkımıza hizmet eden bütün kurum ve kuruluşlara muvaffakiyetler niyaz ediyoruz’.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.