Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, haftada bir gün halk günü yapacak
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, haftada bir gün halk günü yapacak
SİYASET / 2 Eylül 2019
İşte detay...
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhur İttifakı’nın Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ ve MHP ilçe başkanı Necati Güneş ile birlikte haftada bir gün Parti binasına gelen vatandaşları dinleyip çözüm üretmeye çalışan olan Bekir Aydın, her Pazartesi günü sabah 10.00 ile 13.00 saatleri arasında tek tek vatandaşları dinleyecek. 
 
Belediye Başkanı Bekir Aydın Vatandaşları tek tek dinledi
 
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak belediye başkanı seçilen Bekir Aydın ittifakın AK Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ ve MHP İlçe başkanı Necati Güneş ile birlikte AK Parti İlçe lokalinde vatandaşlarla bir araya gelip onların sorunları ve taleplerini dinliyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ ve MHP ilçe başkanı Necati Güneş ile birlikte parti lokalinde vatandaşları misafir eden Bekir Aydın, onlardan gelen talepleri ve önerileri dinledi. Bekir Aydın, her hafta pazartesi günleri sabah 10.00 ile 13.00 saatleri arasında düzenleneceğini ve bu programlarda vatandaşlarla buluşup sorun ve ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap verme gayreti içinde olacaklarını ifade etti.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.