Erol Karapınar, Beylikdüzü İlçe Başkanı seçildi
Erol Karapınar, Beylikdüzü İlçe Başkanı seçildi
SİYASET / 17 Ağustos 2019
İYİ Parti Beylikdüzü’nde beklenen kongre gerçekleşti.
TANITICI REKLAM
203 Delegenin oy kullandığı ve 1 geçersiz oyun çıktığı sandıkta delegelerin çoğunluk oyuyla yeni dönemde sorumluluğu Erol KARAPINAR üstlenerek Beylikdüzü İlçe Başkanı seçildi.
 
 “Kaybedenin olmadığı  İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı 1. Olağanüstü Kongremizi Demokrasi Şöleni Havasında Gerçekleştirdik. Bu Süreci Büyük Bir Sağduyu İle Birlikte Yönettiğimiz Değerli İnsan Sn. Mesut Dursun Başkanıma ve Oylarıyla Omuzlarıma Büyük Sorumluluk Yükleyen Saygıdeğer Delegelerimize, Beylikdüzü’ne Büyük Emek Vermiş Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarımız Sn. Abdullah Gökçe, Sn. İskender İskender Duriç  ve  Birlikte Mesai Yapmaktan Büyük Mutluluk ve Onur Duyduğum Sn. Selçuk Karasu Başkanlarıma ve Kongreyi Başarıyla Yöneten Değerli Divan Kurulumuza Çok Teşekkür Ediyorum. Bu Yeni Dönemde El Birliği İle Tüm İYİ’lerle Birlikte Beylikdüzü İYİ Olsun Diye Gayretle Çalışmak Temel Hedefimizdir. Bu Yolda Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.”
Erol KARAPINAR Beylikdüzü İlçe Başkanı
Erol KARAPINAR;
 
1981 Erzurum doğumlu.
Evli, 2 çocuk babası. 
İş insanı. 
Gazi Üniversitesi İşletme mezunu. 
Kennesaw State University MBA Yüksek Lisans mezunu. 
Gelişim Üniversitesi İşletme Doktora Öğrencisi.
İYİ PARTİ Beylikdüzü İlçe Başkanı.
 
https://www.facebook.com/KarapinarErol  
https://www.instagram.com/erolkarapinar/  
https://twitter.com/ErolKarapinar
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.