Başkan Bekir Aydın, halk eğitim merkezi sertifika törenine katıldı
Başkan Bekir Aydın, halk eğitim merkezi sertifika törenine katıldı
SİYASET / 5 Ağustos 2019
İşte detay...
Orhangazi Halk Eğitim Müdürlüğü’nün Orhangazi Belediyesi personeline yönelik düzenlemiş olduğu, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İş Makineleri Operatörlüğü Ekipman Seçimi ve Verimli Çalışma kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.
 
Orhangazi Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve iki hafta süren Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İş Makineleri Operatörlüğü Ekipman Seçimi ve Verimli Çalışma kursunu tamamlayan yaklaşık 30 kursiyerler sertifikalarını aldı. Orhangazi Belediyesi personelinin katıldığı kursta belge almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikaları Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Halk Eğitim Müdürü Bilal Kuzu tarafından verildi. Personel eğitiminin önemini vurgulayan Başkan Aydın bu tür eğitimlerin süreceğini belirterek katkıları dolayısıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bilal Kuzu’ya teşekkürlerini iletti.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.