Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Göl Sahil projesi otopark çalışması başladı
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın: Göl Sahil projesi otopark çalışması başladı
SİYASET / 31 Temmuz 2019
İşte detay...
Orhangazi İznik Gölü Sahil projesi Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan sahil yürüyüş yolu sonrası duraklama yaşanmıştı.
Geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi Sahil Planlama Şube Müdürü Ayşe Işık ve teknik ekibi ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve meclis üyeleri ile birlikte Orhangazi İznik gölü sahil projesinde incelemeler yapmıştı. Eksikleri yerinde inceleyen Işık projenin hızla tamamlanacağını ifade etmişti.
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi İznik Sahil projesi kapsamında otopark sorununa dikkat çekerek; "araçların piknik alanı ve çevresine girmesini engellemek amacıyla bir otoparka ihtiyaç duyduklarını" ifade etti.
Bursa Büyükşehir Belediyesi sahil planlama ekipleri otopark için çalışmalara başladı.
Otopark düzenlemesinde zemin çalışması başladı
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında daha önce festival alanı olarak kullanılan göl sahilindeki bölümde otopark çalışmaları da devam ediyor. Daha önce dolgusu yapılan alanda ekipler parke zemin döşemelerine de başladı.
Alan otopark olarak hizmet verecek.
Olası festival dönemlerinde ise yine festival alanı olarak da kullanılabilecek.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.