hilmisol
hilmisag
hilmiust


Dr.Selim Temurci: Yiğit, düştüğü yerden kalkmasını bilendir
Dr.Selim Temurci: Yiğit, düştüğü yerden kalkmasını bilendir
SİYASET / 18 Nisan 2019
İşte detay...
Dün, İstanbul İl Seçim Kurulu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını Ekrem İmamoğlu'na vermesinin ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlığ'nın eski efsane İl Başkanı Dr.Selim Temurci sosyal medya hesapları üzerinden önemli açıklamalar yaptı.
 
İşte açıklamanın tam metni:
 
İstanbul, Ak Parti’nin ve Liderimizin doğduğu şehirdir. İstanbul, 15 Temmuz mücadelesinin işaret fişeğinin atıldığı ve tüm Türkiye’nin ayağa kaldırıldığı şehirdir. Sevdamız dediğimiz bu şehri çeyrek asır sonra kaybediyor olduğumuzu düşünmek dahi içimizi acıtıyor. Daha da önemlisi; İstanbul’da süreci yönetememek, toplum nezdinde ahlaken-vicdanen seçimi kaybetmiş olmak Ak Partimizi bir dava hareketi olarak gören bizleri kahretmiştir. Yiğit, düştüğü yerden kalkmasını bilendir. Partimizin kurucu ilkelerine sarılıp, kardeşçe kucaklaşmayı becerebilirsek yeni bir dönemi hep birlikte başlatabiliriz. Şimdi Milletin Partisi Ak Partimize ve bizlere yakışan; mazbatayı alanı şimdilik kutlamak, hukuk devleti prensipleri çerçevesinde YSK’ya yapılan itirazlarımızın neticesini beklemektir. Unutmayalım; demokrasi ve hukuk var oldukça, kazanan her daim milletimiz olacaktır.
 
Dr.Selim Temurci
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.