AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Üsküdar'da vatandaşlarla buluştu
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Üsküdar'da vatandaşlarla buluştu
SİYASET / 4 Mart 2019
İşte detaylar...
AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş'a, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan da eşlik etti.
 
AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, Üsküdar Belediyesi Nikâh Salonu'nda düzenlenen "Üsküdarlı Gençlerle Buluşma Programı"nın ardından, Üsküdar Meydanı'na kadar yürüdü, esnaf ziyaretinde bulundu.
 
Bir süre esnafla sohbet eden AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş daha sonra Nevmekân Sahil'i ziyaret etti. Nevmekân Sahili gezen AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, kütüphaneye inerek ders çalışan öğrencilere de başarılar diledi.
 
AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, "Bizim ülke olarak en büyük gücümüz iyi yetişmiş, köklerine bağlı, sağlam, bu ülkeyi seven, inançlı ve başarılı gençlerdir. Dolayısıyla gençlerin yetişmesi için üzerimize düşenleri yapmaya gayret ediyoruz. Üniversite, lise öğretimi tek başına yeterli değildir. Bunun dışında gençlerimizin bilgisini, kültürünü, birikimini artıracak imkânların sağlanması da önemlidir. Ben de açıkçası Nevmekân'ın bu özelliği dolayısıyla sizlere çok büyük bir katkısı olduğunu görüyorum. Bundan büyük memnuniyet duyuyorum." dedi.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.