Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bekir Aydın'ı ve teşkilat mensuplarını ağırladı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bekir Aydın'ı ve teşkilat mensuplarını ağırladı
SİYASET / 18 Ocak 2019
İşte detay...

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, AK Parti Orhangazi Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, Kadın Kolları Başkanı Esra Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ve parti yöneticilerini makamında ağırladı.

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti'nin Orhangazi Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Bekir Aydın, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'a sürece sunduğu katkı ve teşkilata olan desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bekir Aydın, hem aday tanıtım toplantısı hem de AK Parti teşkilatındaki yaklaşımı ve teşkilata bağlı duruşundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum diye konuştu.

Bekir Aydın, 5 yıllık belediye döneminde Ak Parti belediyeciliğinin hizmetlerini Orhangazi ile buluşturduklarının da altını çizerek, devam eden, planlanan bir çok projemiz var. El birliği ve güç birliği ile yeniden 31 Martta Ak Parti belediyeciliğini Orhangazi'de sürdürmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu süreçte Neşet Çağlayan'ın tecrübe ve bilgi birikiminden de her zaman faydalanacağız dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise seçim sürecinde teşkilatın tüm kademeleri ile birlik ve beraberlik içinde olması gerekliliğine vurgu yaparak, bizler her zaman buradayız. İster sahada ister burada her zaman teşkilatımızın yanındayız. Belediye Başkan adayımız Bekir Aydın'a da çıktığı bu yolda başarılar diliyorum dedi.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.