İşte Bayrampaşa İlçesi Anket Sonuçları!
İşte Bayrampaşa İlçesi Anket Sonuçları!
SİYASET / 20 Kasım 2018
Anket sonucuna göre Bayrampaşa'da % 58 oranıyla Hasan Türksel, Bayrampaşa'da Belediye Başkan Adayı olarak görülmek isteniyor.
31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için siyasi partiler yeni anket çalışmalarıyla aday belirleme süreçleri üzerinde çalışmalarda son aşamadalar. İl ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının kimler olacağı seçmen nezdinde en büyük merak konusu.
 
Yerel Seçimlerde Siyasi Parti ile Adayın kim olduğu konusu seçmen için eşit miktarda önem arz etmekte.
 
Bayrampaşa İlçe'sinde yeni yapılan interaktif anket çalışmasında sonuçlar belli oldu.
 
2014 Yerel Seçimlerinde Bayrampaşa'da AK Parti adayı olarak seçilen mevcut Belediye Başkanı Atila Aydıner % 50 oy alarak seçilmişti.
 
Bu anketteki sonuç AK Parti için de CHP için de çok hayati önem taşımakta.
 
İstanbul'da seçimin AK Parti ve CHP için ortada olduğu bir durumda AK Parti'de, CHP'de kendisine 1 oy fazla getirecek adayı gösterme hedefinde. 
 
Bayrampaşa anketinde siyasi parti adayı değil bireysel anlamda inanılmaz bir sonuç çıktı, Bayrampaşa seçmeninin karşısına.
 
Hasan Türksel kendi şahsi oyu olarak Bayrampaşa'lılar tarafından % 58 gibi dehşet bir oy oranı aldı anket sonucuna göre.
 
Bu sonuç şu anlama da geliyor; Hasan Türksel AK Parti'den aday olursa AK Parti, CHP'den aday olursa CHP Bayrampaşa Belediye Başkanlığı'nı kazanmış olacak.
 
Yapılan Anket'te Bayrampaşa'lılara şu soru yöneltildi:
 
Hasan Türksel'i Bayrampaşa'da Belediye Başkan Adayı olarak görmek ister misiniz?
Evet mi? Hayır mı?
 
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.