clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021


Şarkıcı Özgün Uğurlu, enflasyonu engelli çocuğa benzeten rektöre tepki gösterdi
Şarkıcı Özgün Uğurlu, enflasyonu engelli çocuğa benzeten rektöre tepki gösterdi
MAGAZİN / 7 Mayıs 2021
İşte detay...
Down sendromlu oğlu olan şarkıcı Özgün Uğurlu, enflasyonu engelli çocuklara benzeterek "Herkesin ortak bir anlayışla bildiği ve idare ettiği özürlü çocuk gibi enflasyon. Ondan şikayet ediyoruz, ancak onun sayesinde ayrıcalıklarımız var" diyen Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman'a tepki gösterdi.
 
Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman, Ekotürk’teki canlı yayında enflasyonu engelli çocuklara benzeterek, “Ailenin özürlü çocuğu gibi idare ediyoruz… Herkes bir şekilde yararlanıyor ondan” dedi.
 
“Çok şikayet ediyoruz, ‘geceleri bağırıp çağırıyor, huzur bırakmadı, komşularla tartışıyoruz’ diyoruz ama aslında çocukcağız hayatımızın bir parçası. Onun sayesinde özellikli yerlere girebiliyoruz, indirimli kartı alıyoruz, çocuk parası alıyoruz, hak etmediğimiz şeylere ulaşıyoruz” diye konuşan Ferman, “Enflasyon böyle bir şey, enflasyonun suç ortağıyız” ifadelerini kullandı.
 
Ferman’ın skandal sözleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.
 
“TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU”
 
Ferman’a bir tepki de down sendromlu bir oğlu olan şarkıcı Özgün Uğurlu’dan geldi. Instagram hesabından Ferman’ın videosunu yayınlayan Özgün, “Ne kadar ayıp. Ne kadar üzücü. Bu mudur yani yaşadığımız, yaşanan? Dinlerken tüylerim diken diken oldu. Yazmak istediğim çok şey var ama gerek yok” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.