clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021


Seren Serengil ve Ali Küçük’ün aşkı son sürat
Seren Serengil ve Ali Küçük’ün aşkı son sürat
MAGAZİN / 23 Eylül 2015
Seren Serengil ile görüntü yönetmeni Ali Küçük’ün aşkını aylar önce Millet Gazetesi ortaya çıkarmıştı. Serengil’in adı başkalarıyla anılmaya başlayınca, ikili sevgili olduklarını sonunda kabul etti.

Şarkıcı Seren Serengil’in, görüntü yönetmeni Ali Küçük ile aşk yaşadığını 2014’ün Aralık ayında Millet Gazetesi yazmıştı. Taze aşıklar, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişti. Ancak Seren Serengil’in, sevgilisi Ali Küçük’ün çalıştığı ‘Kara Para Aşk’ dizisinin setini sık sık ziyaret etmesi çeşitli dedikoduları da beraberinde getirdi.

ENGİN AKYÜREK İLE YAZILDI
Son olarak Serengil’in adının, dizinin başrol oyuncusu Engin Akyürek ile anılmaya başlaması bardağı taşırdı. Hakkında çıkan haberlere Instagram’da ateş püsküren güzel şarkıcı, bir yıldır Ali Küçük ile aşk yaşadığını kabul ettiği mesajında şu ifadeleri kullandı: “Benim bir beraberliğim var, bir yılı aşkındır süren. Sizlerle paylaşmadım, çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik. Ve sabah bu haberleri beraber seyrettik. Kaş’a da onunla beraber gittik.

Televizyonları seyrederken bana dönüp “Bunlar insan mı?” dedi. “Eğer, yanında olmasam ben bile inanırdım belki. O kadar da gerçek gibi anlatıyorlar” dedi!

Bu haberi bu şekilde varsayıp üzerine konuşan iki uyduruk magazin programına da dava açıyorum.”

Seren Serengil, Instagram hesabından sevgilisi Ali Küçük ile tatil fotoğraflarını işte böyle paylaştı.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.