ayanoglu
ayanoglusag
cihangirust


Mustafa Sarıgül: Önce muhalefetin birinci partisi sonra ülkemizde iktidar olacağız
Mustafa Sarıgül: Önce muhalefetin birinci partisi sonra ülkemizde iktidar olacağız
GÜNDEM / 12 Mart 2021
İşte tüm detaylar...
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin genel merkezinde MKYK toplantısı öncesi basın açıklamasında bulundu. 
Mustafa Sarıgül açıklamasında şunları ifade etti:
 
YURTTAŞLARIMIZ; MEVCUT PARTİLERE GÜVENLERİNİ VE İNANÇLARINI YİTİRMİŞLERDİR
 
Bugün oy kullanmayan, sayıları sürekli artan yurttaşlarımızın çoğu güven buhranı içindedir. Mevcut partilere güvenlerini ve inançlarını yitirmişlerdir… Yurttaşlarımız kendilerine ışık, umut, güven verecek bir parti beklemektedirler, o parti TDP’dir… Kendilerini mutlu bir Türkiye’ye götürecek.
TOPLUMUN SORUNLARINI ÇÖZEBİLECEK TEK PARTİ TDP’DİR
 
Hedefine, yönüne cesaretle yürüyerek demokratik düzen içinde toplumun sorunlarını çözebilecek tek parti TDP’dir. Siyasetteki dürüstlüğü, demokratik siyaset anlayışını en önde tutacak emeğin ve kardeşliğin tek partisi TDP’dir. Çünkü bizim ilkelerimiz ülkemizdeki bütün yurttaşlarımızı kucaklayan ilkelerdir. Sorumluluğunu ve vazifesini bilen bir siyasi partiyiz. Ana vazifemiz; ülkemizin kalkınmasıdır.
 
Merhamet duygusu güzel insanların, duyarlı insanların, başkalarını düşünen insanların, duyabileceği bir duygudur. Ülkemizin merhametli partisi TDP’dir. Bütün insanların onurunu ve mutluluğunu arayan partidir TDP.
TDP güçlendikçe ülkemize huzur gelecek.
KISIR, KİŞİSEL TARTIŞMALARDAN UZAK GÜNDEMDE OLACAĞIZ
 
Sevgili basın mensupları; değişime karşı çıkacaklar, beğenmeyecekler, burun kıvıracaklar fakat ne olacak biliyor musunuz? Teşkilatlı güç ve milletimizin kararlı tutumu karşısında yenilip gidecekler. TDP, yörüngesine daha güçlü ve tutarlı bir şekilde yerleşecektir. Bütün engelleri aşarak ülkemizde başarıya ulaşacağız. Unutmayın önce muhalefetin birinci partisi sonra ülkemizde iktidar olacağız.
 
Kendimizi yenileyen düşünce devrimi yapan partiyiz. Kısır tartışmalardan uzak, kişisel tartışmalardan uzak ülkemizi geleceğe taşıyacak projelerle gündemde olacağız. TDP’de görev alan tüm arkadaşlarımız kendini yenilemiş mutlu güler yüzlü Türkiye için yola çıkıyor.”
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.