Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanlığı seçim startını verdi
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanlığı seçim startını verdi
GÜNDEM / 5 Şubat 2021
İşte detay...
Türk siyasetinin ve iş dünyasının marka isimlerinden, Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan'a destek çığ gibi.
 
Mustafa Sarıgül'ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi'nde, Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan görev verildiği andan itibaren gece-gündüz çalışmalara kesintisiz devam ediyor ve Parti'ye Mersin'de destek her geçen gün çığ gibi büyüyor. İl Başkanı Ferruh Doğan'ın hedefi Mersin'de Türkiye Değişim Partisi'ni birinci sıraya taşımak. Hem Yerel hem de Genel seçimlerde kazanmaya odaklanan ve bunu da başaracağına kesin gözüyle bakılan İl Başkanı Ferruh Doğan son gerçekleşen katılımların ardından bir açıklama yaptı.
 
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
Türkiye Değişim Partisi, Mersin İl Başkanlığı seçim startını verdi ve halkımızın huzuru için, varlık içinde, bolluk, bereket içinde yaşamak adına kapı kapı dolaşıp bu gönül kervanına, bu kalp harekatına tüm vatandaşlarımızı davet etmeye devam ediyoruz. Diğer illerde olduğu gibi Mersin'de de güzel, güçlü bir destek her geçen gün artıyor.
 
Ferruh Doğan
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı
 
KAYNAK: NAME HABER
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.