DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda'dan, Vali Ekrem Canalp'a ziyaret
DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda'dan, Vali Ekrem Canalp'a ziyaret
GÜNDEM / 29 Ocak 2021
İşte detay...
Türk siyasetinin ve Edirne siyasetinin marka isimlerinden DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda, Edirne Valisi Ekrem Canalp’i ziyaret etti, halktan aldığı geri dönüşleri paylaştı, gündemler değerlendirildi.
 
DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Ufuk Kerem Arda ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
 
Edirne Valimiz Sn. Ekrem CANALP’i ziyaret ettik.Hem teşekkür ettik, hem de saha çalışmalarımızda halktan aldığımız geri dönüşleri paylaştık, gündemi değerlendirdik. Sayın Vali’mize nezaketleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim. 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
DEVA Partisi Edirne Kurucu İl Başkanı Kerem Arda,
 
1984 yılında Edirne’de doğdu.
 
İlk ve ortaöğrenimini Edirne’de tamamlayan Kerem Arda, 2006 yılında Ege Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitimi sonrası Amerika Birleşik Devletleri Missouri Üniversitesi’nde (UMKC) akademik çalışmalarda bulundu ve lisans eğitimi aldı. Sonrasında “Saroz Körfezi’nin Turizm İşletmeleri Açısından Gelişme Perspektifleri” adlı tezi ile yüksek lisans tamamladı. Ardından Trakya Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda Doktora programına kabul edildi. “Uluslararası Rezerv Değişimlerinin Yurtiçi Faiz Oranları Üzerine Etkisi: Türkiye Örneği” adlı tezi ile doktora aşamasındadır.
 
Turizm, mimarlık-mühendislik, yapı malzemeleri ve inşaat alanında faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yaptı.
 
Genç yaşlarından bu yana siyasetin içinde yer alan Kerem Arda ayrıca çeşitli STK’larda görev almıştır.
 
İyi derecede İngilizce bilmektedir.
 
Evli ve iki çocuk babasıdır.
 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.