İyi Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık: THY'de damacana ve tuvalet müdürlüğü var; o müdürlerin binlerce dolar maaşları, özel arabaları var
İyi Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık: THY'de damacana ve tuvalet müdürlüğü var; o müdürlerin binlerce dolar maaşları, özel arabaları var
GÜNDEM / 11 Aralık 2019
İşte detay...
Youtube haber kanalı Babıali TV'de gazeteci Suat Aktaş'ın 'Babıali Yokuşu' isimli programına konuk olan İyi Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık, Türk Hava Yolları'ndaki yönetim anlayışı ile ilgili "Türk Hava Yolları'nın müdür sayısı çok yüksek. Damacana müdürü bile var ve o müdürlerin binlerce dolar maaşları, altlarında özel arabaları var" dedi. 
 
Kıdık'ın açıklamalarına şaşkınlığını gizleyemeyen Suat Toktaş, "Nasıl yani, adı öyle mi?" diye sordu. Bunun üzerine Ali Kıdık, "Evet, damacana müdürü de var tuvalet müdürü de ve o müdürlerin binlerce dolar maaşları, altlarında özel arabaları var" deyince Toktaş, 'Fransız hava yolu şirketi Air France'te damacana müdürlüğünün olup olmadığını' sordu. Kıdık'ın yanıtı "Orada yok. Profesyonel şirketler onlar. Ben havacıyım, herkesin ciğerini bilirim" oldu. 
 
"Damacana müdürlüğü diyerek, karikatürize mi ediyorsunuz?" diye soran Suat Toktaş'a Ali Kıdık, "Asla... Damacana müdürünün odası var. Damacana müdürlüğü yazıyor kapıda" yanıtını verdi. 

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.