Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, görev başındaki çalışanları ziyaret etti
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, görev başındaki çalışanları ziyaret etti
GÜNDEM / 3 Ocak 2019
İşte detay...
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediye başkan yardımcısı Necmettin Şahin ve meclis üyeleri ile birlikte 2018’i 2019 yılına bağlayan yılbaşı akşamında görevi başında olan çalışanları ziyaret etti. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ilk olarak Orhangazi Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret edip buradaki sağlık personeli ve acil serviste sıra bekleyen hastaları ziyaret etti. Hastalara geçmiş olsun dileklerini sunan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sağlık çalışanlarına da tatlı ikramında bulundu. 
 
Nöbetteki polis memurlarına ziyaret
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra Orhangazi Emniyet Müdürlüğü binasını ziyaret edip yılbaşı gecesi görevde olan polis memurlarının yeni yılını kutladı, görevlerinde başarı diledi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ayrıca şehrin farklı noktalarında uygulama görevinde bulunan polisleri de görev yerlerinde ziyaret etti. 
 
İtfaiye ve 112 Ambulans noktasına ziyaret
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra Orhangazi İtfaiye birimini ziyaret etti, burada itfaiye memurları ile bir araya geldi. Nöbetteki personelin yeni yılını kutlayan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra 112 Acil Servis noktasına geçip buradaki personelle görüştü. 
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.