Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: Bugünden itibaren artık sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen: Bugünden itibaren artık sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız
GÜNDEM / 3 Ocak 2019
İşte detay...
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, belediye personelleri ile Çavuşdere Spor Sarayı'nda buluştu. 
29 Aralık tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeniden Üsküdar Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Başkan Hilmi Türkmen, seçim startını personelleri ile buluşarak verdi.
Çavuşdere Spor Sarayı'nda gerçekleştirilen buluşmada Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in yanı sıra, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan'da yer aldı.
Başkan Hilmi Türkmen yaptığı konuşmasına, "Temiz yürekli, temiz kalpli yol arkadaşlarım, dava ortaklarım, çalışma arkadaşlarım hepinizi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum" diyerek başladı. 
Seçim startının bugünden itibaren verildiğini belirten Başkan Hilmi Türkmen, "5 yıl boyunca Üsküdar'a layık olmaya gayret ettik. 5 yıl önce verdiğimiz sözleri tutmanın haklı gururunu yaşarken aynı zamanda söz vermediğimiz, "Nakkaştepe Millet Bahçesi, Nevmekân Sahil" gibi projeleri gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte yaptık. Şimdi ise vatandaşlarımızın karşısına çıkarken bu mutluluk ve gurur ile alnımız ak olarak çıkıyoruz. Bugünden itibaren artık sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da teşekkürlerini belirten Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Buradan elbette ki Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere parti büyüklerimize de şükranlarımızı sunmak istiyorum. AK Parti'de seçilmek kadar aday gösterilmekte çok büyük bir onur. Üsküdarımıza yeniden aday göstererek, 5 yıl daha hizmet etme şansı tanımışlardır. Huzurlarınızda dünya liderimize, AK Parti Genel Başkanımıza, Cumhurbaşkanımıza ve en önemlisi Üsküdar'lı hemşehrimize teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.