ayanoglu
ayanoglusag
cihangirust


Çocuk sahibi olmak isteyen ve bu konuda çare bulamayan anne-baba adaylarına Ferruh Doğan'dan müjdeli haber
Çocuk sahibi olmak isteyen ve bu konuda çare bulamayan anne-baba adaylarına Ferruh Doğan'dan müjdeli haber
EKONOMİ / 2 Mart 2021
İşte detay...

TANITICI REKLAM

Tıbbi Aromatik Yağ üreticisi ve uzmanı Ferruh Doğan'dan müjdeli haber.
 
Ferruh Doğan çocuk sahibi olmak isteyen ama olamayan çiftlere sevinecekleri bir açıklama yaptı. Ferruh Doğan bilgilendirme mesajında şunları dile getirdi:
 
Çocuk sahibi olmak isteyen ve bu konuda çare bulamayan bir çok anne-baba adayı var. Bebek sahibi olmayı bekleyen bazı anne-baba adaylarının "İNCİR ÇEKİRDEĞİ YAĞI" ile bu özlemlerini giderdiğini görüyoruz.
E vitamini eksikliğinde anne-baba adaylarında cinsel isteksizlik ve kısırlık görülmektedir.
 
Anne-baba adayları E vitamininiz eksikse, damar yollarınız tıkalı ise size E vitamini bakımından yüksek değere sahip olan "İNCİR ÇEKİRDEĞİ YAĞI" içindeki doğal Omega-3 sayesinde damar açmayı destekleyen özelliğinden dolayı "İNCİR ÇEKİRDEĞİ YAĞI"nın yardımcı olmaya destek olduğunu görüyoruz. (Saf ve katkısız olanı tercih ediniz)
 
% 100 İncir'in içindeki çekirdeklerden elde edilen incir çekirdeği yağımızı 05323209374 nolu telefonu arayarak ya da  www.ferruhdogan.com  web sitemizden temin edebilirsiniz.
 
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.