Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan: Bu bereketli topraklarda herkes bolluk, bereket içinde yaşayacak sabredin az kaldı
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan: Bu bereketli topraklarda herkes bolluk, bereket içinde yaşayacak sabredin az kaldı
EKONOMİ / 9 Şubat 2021
İşte detay...
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan seçim dönemlerindeki yoğunluğu aratmayan bir tempoda Mersin siyasetinde büyük ve etkin rol oynamaya devam ediyor. Son günlerde Mersin'de Parti'ye katılımlarla adından sık sık söz ettiren Başkan Ferruh Doğan, gerçekleşecek seçimlere şimdiden hazır olduklarını, hedeflerini ve bir kısım projelere dair önemli bir açıklama yaptı.
 
Başarılı siyaset adamı yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
 
Mersin hem sanayii, hem tarım, hem turizm şehri olacak.. Sanayii derken alabildiğine devasa üretim fabrikaları, tarımın hem üretim, hem üretilen mahsulün getirisi en yüksek olacak şekilde değerlendirmesi, Turizm de cennet vatan Mersinimizde yılın on iki ayı turist getireceğimiz çalışmalar bizim belediye ve iktidarımızda temel önceliğimiz olacaktır. Şehrimize hizmet edeceğimiz tüm projelerimiz hazır. Bu bereketli topraklarda herkes bolluk, bereket içinde yaşayacak sabredin az kaldı.
 
Ferruh Doğan
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.