İstanbul Gıda Mühendisleri Odasından, UDOFED Başkanı Mehmet Mercan'a önemli ziyaret
İstanbul Gıda Mühendisleri Odasından, UDOFED Başkanı Mehmet Mercan'a önemli ziyaret
EKONOMİ / 11 Aralık 2020
İşte detaylar...
İstanbul Gıda Mühendisleri Odası (GIDAMO) Başkanı İsa Tahta, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Sevinç, Mevzuat Komisyon Başkanı Ersin Kömür, Reis Döner Gıda Mühendisi Yeşim Çelik Akan, Uluslararası Döner Federasyonu (UDOFED) Genel Başkanı Mehmet Mercan’ı makamında ziyaret etti.
 
Yapılan ziyarette Gıda Mühendisleri Odası'nın (GIDAMO) çalışmaları ve Uluslararası Döner Federasyonu'nun (UDOFED)’ çalışmaları değerlendirildi ve yapılan çalışmaları ortak yürütme konusunda kararlar alındı.
 
Gıdaların güvencesi olan Gıda Mühendislerinin çok daha aktif bir şekilde görev almaları konusunda ortak çalışmalar yürütülmesinin önemi bu toplantı aracılığı ile ele alınmış oldu.
 
UDOFED Genel Başkanı Mehmet Mercan; "Yapılan bu anlamlı ziyaret için Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Sayın İsa Tahta’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine, şahsım ve Federasyonum adına teşekkür ederim" dedi.
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.