Hüseyin Bozkurt: Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'ın çok büyük katkıları oldu, çok teşekkür ediyoruz
Hüseyin Bozkurt: Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'ın çok büyük katkıları oldu, çok teşekkür ediyoruz
EKONOMİ / 21 Şubat 2019
İşte detaylar...

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Otoyol A.Ş. Perakende İşletme Müdürü Hüseyin Bozkurt, Proje Müdürü Oğuz Altınada, İdari İşler Sorumluları Canan Yalnız ve Barış Türk'ü makamında ağırladı.

Yapımı büyük oranda tamamlanan ve Bursa'ya kadar olan bölümünün hizmete girdiği Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu üzerindeki Oksijen AVM'lerin Perakende İşletme Müdürlüğü'ne Orhangazi'ye sundukları ekonomik ve sosyal katkılardan dolayı işletme müdürü Hüseyin Bozkurt'a teşekkür etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Otoyol A.Ş. Perakende İşletme Müdürü Bozkurt ve ekibine ilçeye sunmuş olduğu ekonomik katkıdan dolayı teşekkür belgesi ve teşekkür plaketi takdim etti.

Perakende İşletme Müdürü Hüseyin Bozkurt, Şirketin Orhangazi'deki faaliyetleri konusunda Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan'ın çok büyük katkıları olduğunu belirterek, bizler de böylesine uyumlu bir çalışma sürecinden dolayı Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan'a teşekkür ediyoruz dedi.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.