Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’dan yeni eğitim-öğretim yılı mesajı
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’dan yeni eğitim-öğretim yılı mesajı
EĞİTİM / 9 Eylül 2019
İşte detay...
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajla okula başlayacak öğrenciler ile aynı heyecanı ve umutları paylaştığını ifade etti.
 
Başkan Bekir Aydın, mesajında şu ifadeleri kullandı:
 
"Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Dini, kültürel ve toplumsal değerlerimizi güçlendirmeyi, çağdaşlığı, birlik ve bütünlüğü, sevgi ve hoşgörüyü, çalışkanlığı, insan ve vatan sevgisini çocuklarımıza aşıladığımız eğitim süreci, üzerinde titizlikle durulması gereken, sabır ve kararlılık isteyen, süreklilik taşıyan, zorlu bir süreçtir. Başarıya ulaşmak için velilerin okullarda öğretmen ve yöneticilerle birlikte iş yapması gerekmektedir. Yaz tatilinin ardından okul hayatına başlayacak öğrencilerimizin derse göstereceği ilgi ve çalışma azmi başarıyı getirecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için yatırımlarımız hız kesmeden devam edecektir. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.